aktuality

Výstava v Mariánských Lázních
11.3.2021

Eva Jandejsková společně s Vratislavem Nohou vystavují své obrazy a fotografie v Atriu hotelu Hvězda v Mariánských lázních. Jste srdečně zvání na výstavu, která probíhá do konce května 2021.

Adresa:
Goethovo náměstí 7
353 22 Mariánské Lázně

Video z výstavy


Obraz Korálový ostrov vydražen na charitativní aukci
30.září 2020

Eva Jandejsková a Vratislav Noha společně namalovali obraz „Korálový ostrov“, který na XIII. charitativní aukci v Praze na Žofíně ve prospěch Klubu přátel dětí Dětských domovů přinesl částku cca 40.tis Kč…  Děkujeme že jsme se mohli zúčastnit a podpořit dobrou věc.


Příběh Korálového ostrova „Nechala jsem se ovlivnit krásnou průsvitnou hrou modří a tyrkysů, které Vráťa vytvořil na svém obraze. Je to vodní  hra barev a světel kterou jsem dále rozehrála v příběh podvodního korálového ostrova.Na jedné ze svých cest po světě jsem se v potápěla nad útesy podvodních korálových ostrůvků, které jsou volně rozesety uprostřed Rudého moře. Byl to tak silný zážitek, že si ho dodnes perfektně vybavuji. Tá záplava nevídaných kompozic zářivých barev a tvarů mě doslova ohromila a stala se inspirací několika mých keramik a obrazů.“ Eva Jandejsková

Odkaz na fotogalerii ze Žofína

NEWSLETTER